#KONKURS „WYGRAJ REJS Z YACHTIC!!” [CHORWACJA 2018]

10 czerwca 2018 20:00 1 825
miniomki_konkurs_ychatic_rejs_jachtem_chorwacja5

Kurczaczki, mamy dla Was konkurs!! Pierwszy, prawdziwy konkurs w historii bloga!! [i już taka nagroda :mrgreen: ] Jako ambasadorzy YACHTIC.EU i świeżo upieczeni Żeglarze Jachtowi wybieramy się na nasz pierwszy w życiu rejs… I wiecie co? CHCEMY ZABRAĆ KOGOŚ Z WAS!!  :mrgreen: Wystarczy tylko, że uwierzycie w siebie i weźmiecie udział w poniższym konkursie!

Do wygrania jest uczestnictwo w REJSIE po Morzu Adriatyckim, u wybrzeży CHORWACJI, w dniach 24-29/30 WRZEŚNIA, obejmujące:

  • 6 dni na pokładzie nowoczesnego jachtu żaglowego 

  • pełne wyżywienie

  • wszelkie opłaty eksploatacyjne oraz wejściówki do parków narodowych

  • niezapomnianą przygodę w fantastycznej ekipie YACHTIC i jej ambasadorów :D [czyli nas :-P ]

Oczywiście nie musisz się martwić  :-P Będzie z nami płynął doświadczony skipper, więc nie powierzysz życia w nasze świeżo opatentowane ręce   :-P I oczywiście nie musisz mieć żadnego doświadczenia! [Jedyny warunek - musisz mieć ukończone 18 lat i zamieszkiwać na terenie RP.]

457969,r,1200,800,0-horz

\/ \/ \/ ZADANIE KONKURSOWE \/ \/ \/ 

Co musisz zrobić? Pokaż jak będziesz się bawić z YACHTIC i MINIOMKAMI na rejsie! Przygotuj zdjęcie lub video – niekoniecznie logiczne – przedstawiające Twoje wyobrażenie na temat rejsu i/lub tego co będziesz tam robić – [np. opalać się, nurkować, biesiadować, łowić rybki, stać na wachcie, śpiewać szanty, czy… cokolwiek co przyjdzie Ci do głowy!! Nie musi być racjonalnie… Ważne, żeby było kreatywnie!! Swoje zgłoszenie wyślij na miniomki@miniomki.pl Masz czas do końca czerwca ;)

Nie muszę chyba dodawać, że powinieneś być obserwatorem MINIOMKI i YACHTIC.EU na facebooku i/lub instagramie :D A teraz… PODZIEL SIĘ TĄ DOBRĄ INFORMACJĄ! Otaguj znajomych w komentarzu pod postem konkursowym – niech oni też dostaną tę szansę!!

DO DZIEŁA KURCZACZKI!! Czekamy na Wasze zgłoszenia. Nie bójcie się i nie odwlekajcie tego na później!! Marzenia są po to, żeby o nie walczyć! A kto nie walczy, ten nie wygrywa – proste!   :mrgreen: 

> Zwycięzca zostanie wybrany przez Komisję Konkursową i ogłoszeny najpóźniej 7 lipca 2018r. <

Pełen regulamin konkursu znajdziesz tu -> REGULAMIN KONKURSU

 

Kategorie
Tagi

Zobacz wpisy

Dodaj komentarz

One Response to #KONKURS „WYGRAJ REJS Z YACHTIC!!” [CHORWACJA 2018]

  1. […] kilku dni na stronach naszych blogerów, CroLove, Miniomki i Bałkany i Podróże według rudej możesz znaleźć specjalne konkursowe wpisy. Z nich dowiesz […]

up