Bałkany – podróż video wspomnienia część 1

5 lutego 2019 18:04 4 1670
Bałkany road trip Budapeszt

Dawno nie było video co? Nasz YouTube już drugi raz zamarł i nie ma się chyba co łudzić, że zostaniemy zawodowymi filmowcami 😛 Nie mniej jednak braciszek zmontował w końcu wszystkie zaległości i aż żal tego nie puścić w świat! Tym bardziej, że mamy dzisiaj dla Was Bałkany – podróż i video wspomnienia z naszego pierwszego wspólnego, miniomkowego Road Tripa!! 16 szalonych i nieznanych sobie wcześniej osób (pozdrawiamy Was serdecznie Kurczaczki!!), 5000km po Półwyspie Bałkańskim, w 18 dni przez 12 państw. Sami zobaczcie co się działo!

Zapewniam Was, że nie znaliśmy się wcześniej. Połączył nas blog i pasja do podróżowania. Do przygody. Pasja do życia! Już dawno zauważyliśmy, że ściągamy świrów – bardzo pozytywnych oczywiście! 😀 Ludzi głodnych życia. Ambitnych. Przeważnie też bardzo silnych i odważnych (choć nie zawsze świadomych tych swoich supermocy 😛 ) Dla niektórych z nich to był prawdziwy przełom – nowe nieznane dotąd bodźce! Nowy wymiar podróżowania. I choć nie przeczę, że sporo wtedy czasu żeśmy spędzili w samochodzie, to jednak przygód było w bród! Sam zobacz! Jak graliśmy w butelkę, jak rozbiliśmy obozowisko przy autostradzie i eksplorowaliśmy Budapeszt. Bałkany – ta podróż zostanie w naszych sercach na zawsze!

Mam nadzieję, że Wam się spodoba, choć to dopiero przedsmak przygody. 😀 Zostawcie komentarz jeśli dotrwacie do końca i koniecznie subskrybujcie nasz kanał, żeby niczego już nie przegapić! A już jutro – Plitwice, Mostar i Kotor!!

ZOBACZ TEŻ: Jak smakuje głowa kozy? Video Bałkany część 3

Kategorie
Tagi

Zobacz wpisy

Dodaj komentarz

4 comments on Bałkany – podróż video wspomnienia część 1

 1. Fajny filmi 🙂 Ale pojechaliście ! 12 państw w 18 dni… niezły wynik 🙂
  Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga. Może zainspiruję Was żeby odwiedzić Sztokholm ! Pozdrawiam brrrr…

 2. Aleksandra pisze:

  Niesamowicie zwariowani ludzie 😀 Życzę dalszych takich przygód.

 3. Inga pisze:

  Może kiedyś w końcu i tam się wybiorę , lista miejsc takich jak to jest długa 😉 a podróże kocham

 4. Dorota pisze:

  Piękna wycieczka 🙂 Jesteście z Lublina? Ja też 😉

up