O NAS – Miniomki – blog lifestyle

1 grudnia 2013 19:27 9 52309
Miniomki blog lifestyle

Hej! Właśnie trafiłeś na Miniomki.pl – blog lifestyle. O pokonywaniu własnych ograniczeń i odważnym sięganiu po swoje marzenia. Blog prowadzony przez dwójkę młodych koneserów życia, o tym, jak od zera, bez bogatych rodziców i wygranej w totka – wykreowaliśmy życie pełne pasji, szczęścia i miłości! Egzotyczne podróże, spełnione marzenia, wolność finansowa i własny biznes na Teneryfie… Przestań w końcu marudzić i napisz z nami swój własny scenariusz!

blog lifestyle Miniomki

Kim jesteśmy? Miniomki

 • Współwłaścicielami firmy DN Nieruchomości

Zajmującej się flippingiem i deweloperką w Lublinie, od 2014 roku. Za nami jest już ponad 80 transakcji na rynku nieruchomości, podczas których obróciliśmy ok. 5mln PLN. Obrotu podkreślam – nie zysku. Ten niech zostanie już naszą słodką tajemnicą. 😛 Łącznie 8 lat doświadczenia (licząc z tym „przed firmą”). To właśnie nieruchomości dały nam spore zyski i przede wszystkim – czas na podróżowanie! 😉 Przeczytaj więcej w poście: Z czego żyją Miniomki? Nieruchomości, Flipping , Deweloperka.

Nieruchomości flipping deweloperka

 • Założycielami Casa Antonia Guest House na Teneryfie

Od 2017 roku. Pensjonatu, który powstał po pierwsze z miłości do słońca, po drugie z  miłości do podróży i oczywiście – po trzecie – dla ludzi! Powstał pomimo braku jakiejkolwiek znajomości języka hiszpańskiego (wówczas). Prawdopodobnie jedyny polski guest house na Teneryfie. Sprawdź naszą ofertę na booking!

Casa Antonia Guest House

 • Blogerami

Którzy dzielą się z Wami swoimi dokonaniami, własnymi przemyśleniami, stestowanymi radami oraz osobistymi relacjami. Zarówno podróżniczymi, jak i biznesowymi, rozwojowymi i motywacyjnymi. Od 2014 roku jesteśmy tu z Wami, piszemy blog lifestyle i dzielimy się wszystkim! Począwszy od naszego wynajętego pokoju w Poznaniu (Nasza Klitka) – do wynajmu własnych pokoi na Teneryfie! 😉 Szczerze, od zera do swojego wymarzonego scenariusza! 😉

nasza klitka

 • Podróżnikami, którzy zwiedzili już 52/197 państw

Od naszej pierwszej, wspólnej podróży do Egiptu – w 2013 roku – zaczęliśmy wspólnie i od nowa liczyć odwiedzone kraje. Ale tylko te, które eksplorujemy razem i które relacjonujemy na tym blog lifestyle. W ciągu 6 lat udało się nam odwiedzić ich już 50! Celem są oczywiście wszystkie uznawane przez Polskę 😉

miniomki-mapa-odwiedzonych-panstw

 • Pasjonatami życia, koneserami każdej chwili.

Żyjemy dla niezwykłości tego świata i po to, by móc je odkrywać i doznawać. Żyjemy dla marzeń! Zobacz wszystkie nasze spełnione i niespełnione marzenia na Nasza lista marzeń!

lista marzeń

Zobacz wywiad z nami w Pytanie na Śniadanie & nasze filmiki na YouTube.

Miniomki – blog lifestyle

NASZA MISJA: Udowodnić, że pochodzenie i życiowy start nie determinują naszego przeznaczenia, a wszelkie ograniczenia są tylko w naszych głowach!

Ten blog to przede wszystkim forma pamiątki dla nas, a także inspiracji dla Was. Opowiadamy tu o swoich przygodach, o napotykanych trudnościach, również o możliwościach, a przy okazji motywujemy do tego, byś ruszył swój tyłek sprzed kompa i zaczął robić coś dla siebie! Dołącz do nas! Dołącz do społeczności ludzi świadomie tworzących swój własny scenariusz i…

ZACZNIJ ŻYĆ! Życiem jakim pragniesz żyć!

Kategorie
Tagi

Zobacz wpisy

Dodaj komentarz

9 comments on O NAS – Miniomki – blog lifestyle

 1. mała-myśl pisze:

  Ale się cieszę, że trafiłam na Waszego bloga 🙂

 2. Patjola pisze:

  Witam Was…ale jesteście cudni:):)
  Kochajcie się, podróżujcie, zwiedzajcie, rozmawiajcie, przytulajcie i świat zdobywajcie!!!!
  Serdeczności!!!

 3. bastamb pisze:

  Piękna z Was para…pozdrawiam…

 4. MTH pisze:

  Sledze wasze poczynania. Bardzo podoba mi się podejście !

 5. Kasia pisze:

  Skąd na to wszystko wziąć pieniądze? 🙁 moim marzeniem jest podróżować, ale nie mam za co 🙁

  • Vicky pisze:

   A jeść masz za co? Mieszkać masz za co? I ubierać też się masz za co? To i na podróże znajdziesz! Rusz głową, bo tylko ona Cię ogranicza!!

   • Kasia pisze:

    Mam, ale tylko dlatego, że pracuję. A pracując na etacie ciężko być całe życie w podróży, bo jak? Jak połączyć pracę z częstymi podróżami kiedy się chce, jak się chce i gdzie się za chce i za ile? Napiszcie jak tego dokonaliście 😉

 6. Kalina pisze:

  Niesamowici jesteście. Cieszę się, że tu trafiłam. Jako młoda osoba zazdroszczę Wam siły i motywacji w spełnianiu marzeń. Wpis jest z roku 2013, to chyba los tak chciał e trafiam tu po 5 latach. Czy nadal spełniacie swoje marzenia?

up