Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

12 marca 2019 20:13 0 1822
Jesteś zwycięzcą

Nie jest ważne ile razy upadniesz, ważne jest abyś za każdym razem wstał i szedł naprzód.

jesteś zwycięzcą

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

Proza życia codziennego dopada każdego i różnica polega na tym, że jedni się poddają, a drudzy walczą o własne marzenia. Dlaczego tak niewielu ma jaja żeby coś zmienić? Dlaczego się duszą i dręczą zamiast ruszyć naprzód?

walczysz - jesteś zwycięzcą

uwierz w to - jesteś zwycięzcą

Każdy z nas musi walczyć o przetrwanie. I większość ludzi kończy swoje życie na prostej wegetacji o swoje zwykłe życie. Meczą się w związkach, które ich ograniczają, chodzą do pracy, której nienawidzą, dają się wpierdalać rodzicom w ich życie, bo są zależni finansowo i są jak niewolnicy. Z każdym dniem coraz bardziej przybici.

zapamiętaj jedno - jesteś zwycięzcą

tylko zwycięstwo

I nie mają odwagi żeby stanąć do walki i napisać scenariusz swojego życia. Boją się zrobić pierwszego kroku i panicznie obawiają się wszystkiego. To jest ich wybór. Są dwie drogi. Jesteś zwycięzcą albo przegranym. Sam zdecyduj po której stronie chcesz być!

walczysz - jesteś zwycięzcą

Czy JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ?!

jesteś zwycięzcą

Jeśli podejmiesz wyzwanie i zaczniesz żyć i walczyć o swoje marzenia to wejdziesz na drogę wojownika! I zaczniesz prawdziwą i ciężką bitwę z losem i całym światem, bo nie wszystko będzie sprzyjać.

czy naprawdę jesteś zwycięzcą

Złapie cię niesamowita energia, zajawka i zaczniesz łączyć to w całość. Może chcesz pojechać w podróż dookoła świata, może chcesz kupić mieszkanie, niezależnie co to będzie będzie to twoje życie i twoja własna walka. Jesteś gotów się bić?

uwierz w to - jesteś zwycięzcą

wiesz co - jesteś zwycięzcą

I nie dam ci żadnej gwarancji że się uda, że osiągniesz co sobie wymarzyłeś. Nikt ci jej nie da, chyba ze jakiś pierdolony bajkopisarz, co huja wie o życiu. I niejednokrotnie będziesz dostawał potężne baty i los będzie pytał prosto w oczy czy chcesz jeszcze czy już odpuszczasz! A Ty nawet na kolanach, krztusząc się własną krwią musisz być pewny swojego, zacisnąć zęby i powiedzieć: WOJOWNIKA NIE DA SIĘ POKONAĆ! JESTEM ZWYCIĘZCĄ!

jesteś zwycięzcą

Walka o twoje marzenia będzie miała różny przebieg, ale obiecaj samemu sobie że się nie poddasz i będziesz walczył do samego końca, do jebanej deski grobowej! Proszę Was bracia i siostry ruszcie naprzód, porzućcie te ograniczenia i zacznijcie żyć po swojemu! Stwórzcie scenariusz życia i wejdzie na drogę wojownika. Napierdalajcie, bo do odważnych świat należy! JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!

żyjesz bo - jesteś zwycięzcą

P.S

Powyższa sesja została zrealizowana dzięki pomocy The Nowakowskich oraz Berej Boxing Lublin. Dziękujemy za świetną robotę! 

jesteś zwycięzcą

Kategorie
Tagi

Zobacz wpisy

Dodaj komentarz

up