III Mikołajkowy Turniej Playstation FIFA 18 + VIDEO

7 lutego 2018 19:05 0 2307

Kiedyś jako dzieciak mogłem grać godzinami na konsoli, cieszyć się tą beztroską i wszystko było takie piękne. Czy jest jeszcze nadzieja, na powtórzenie tego uczucia w dorosłym życiu? 

To pytanie nurtuje mnie już tak od dawna. Im dłużej jestem w tej dorosłej gonitwie tym jeszcze mocniej nie mogę się za klimatyzować. Lekarstwem na to wszystko okazała się zajawka na tworzenie własnego scenariusza życia i od tej chwili zaczęliśmy robić to co sprawia nam przyjemność, a nie to co nam wypada.

Uwielbiam bawić się z dzieciakami w chowanego, grać w nogę, zawieszać na telefonie, objadać słodyczami w nocy, zamawiać pizze i spędzać tak długie chwile na beztrosce. To moje życie i mogę żyć tak jak chce. Uczmy się tej radości od dzieci, bo to wtedy ludzie są najszczęśliwsi. Od zawsze nauczyciele czy wychowawcy na obozach, w szkołach czy koloniach mówili, że w moim wieku to mi nie wypada robić, tego czy tamtego, ale ja to chrzanię, bo to moje życie i mój scenariusz! Kocham je! Najwięcej czasu spędzaliśmy na boisku, przed TV, oglądając mecze, albo grając w FIFĘ na komputerze, albo konsoli. Potrafiliśmy 2 tygodnie zbierać wiśnie, a później kolejne 2 siedzieć od wyjścia mojej mamy, do pracy do jej powrotu i grać w 5 czy 6 objadając się chipsami i mrożonymi frytkami, zapijając coca – colą.

Brakowało mi tego bardzo mocno. Okazało się, że pomysł turnieju w FIFĘ organizowanego co roku o tej samej porze był strzałem w 10! Ostatni turniej miał III edycję i zebraliśmy 16 osób. Nie puszczaliśmy tego na blogu, to byli tylko najbliżsi znajomi, albo znajomi znajomych. Zainteresowanie wyszło duże, a zabawa jeszcze większa. Od 9 rano do 20 wieczorem, siedzieliśmy przed TV, zajadając się pizzą i słodyczami. Były nagrody dla zwycięzców, był król strzelców, najlepszy zawodnik, losowanie grup i dreszczyk emocji. Każdy miał przeciwnika godnego sobie.

Poznałeś koncept, a teraz zapraszam Cię do obejrzenia filmiku poniżej. W 9 minut staraliśmy się pokazać co tam się działo. Mała kameralna imprezka, ale z ogromnym potencjałem na przyszłość. Czy są tu z nami jacyć GAMERZY?

P.S

Vicky też grała i zajęła nawet 6 miejsce na 16 osób. Wygrała wiele meczy. Mimo, że wcześniej nie grała. 

Kategorie
Tagi

Zobacz wpisy

Dodaj komentarz

up