W sercu tropikalnej dżungli: Kanchanaburi

30 kwietnia 2015 19:39 0 4175
Kanchanaburi

Pamiętam, jak jeszcze na początku Lutego substytuowaliśmy sobie wymarzone tropiki w Tropical Island w Niemczech. Kto by wtedy pomyślał, że marzenie te tak bliskie będzie zrealizowaniu i zaledwie 3 miesiące później będziemy mogli uraczyć Was zdjęciami z prawdziwej dżungli Kanchanaburi. 😀 Siła marzeń jest ogromna!

Kanchanaburi. Region w Tajlandii, który porastają lasy deszczowe! Gęsta dżungla jest domem dla setek gatunków ptaków i zwierząt, również motyli. Ludzie natomiast korzystają z naturalnych atrakcji jakich zapewnia kilka mniejszych i większych wodospadów na terenie parku narodowego Erawan National Park (Erwan Waterfalls). Piknikują, pluskają się, skaczą po drzewach i leniwie wyleguja się w cieniu drzew. Po prostu odpoczywają! My natomiast skaczemy z lokalsami z niedużego wodospadu i dajemy małym rybkom subać nasze stopy 😀 Fajnie jest!

Lecz czasu mamy niewiele. Zaraz potem przychodzi czas na Tiger Temple i pobliski ośrodek, w którym hodują słonie. Nazwy nie pamiętam. Niestety, ta druga część była nieco rozczarowująca i jeśli chcecie się dowiedzieć dlaczego – zajrzyjcie do posta Tajlandia – atrakcje. Co warto w Kraju Tysiąca Uśmiechów? 

Ostatecznie jednak Kanchanaburi to przepiękne miejsce, które zdecydowanie trzeba zobaczyć! 

Kanchanaburi 1 Kanchanaburi 2 Kanchanaburi Tajlandia Kanchanaburi Tajlandia 2 Kanchanaburi 3 Kanchanaburi 4 Kanchanaburi 5 Kanchanaburi 6 Kanchanaburi Tajlandia 3 Kanchanaburi Tajlandia 5 Kanchanaburi Tajlandia 6 Kanchanaburi Tajlandia 7

ZOBACZ TEŻ: Lop Buri – Miasto Małp

Lop Buri miasto małp

Kategorie
Tagi

Zobacz wpisy

Dodaj komentarz

up