W sercu tropikalnej dżungli: Kanchanaburi

30 kwietnia 2015 19:39 0 3351

Pamiętam, jak jeszcze na początku Lutego substytuowaliśmy sobie wymarzone tropiki w Tropical Island w Niemczech. Kto by wtedy pomyślał, że marzenie te tak bliskie będzie zrealizowaniu i zaledwie 3 miesiące później będziemy mogli uraczyć Was zdjęciami z prawdziwej dżungli 🙂 Siła marzeń jest ogromna!

No ale żeby nie przydłużać – łapcie zdjęcia, bo to one grają w tym poście główną rolę 🙂 Wszystkie pochodzą z serca tropikalnej dżungli – Kanchanaburi. Dokładnie: Erawan National Park (Erwan Waterfalls), Tiger Temple i pobliskiego ośrodka, w którym hodują słonie – nazwa nie znana.

Tajlandia_Kanchanaburi_atrakcje_co_ (14) Tajlandia_Kanchanaburi_atrakcje_co_ (11) Tajlandia_Kanchanaburi_atrakcje_co_ (12) Tajlandia_Kanchanaburi_atrakcje_co_ (2) Tajlandia_Kanchanaburi_atrakcje_co_ (4) Tajlandia_Kanchanaburi_atrakcje_co_ (5) Tajlandia_Kanchanaburi_atrakcje_co_ (9) Tajlandia_Kanchanaburi_atrakcje_co_ (3) Tajlandia_Kanchanaburi_atrakcje_co_ (10) Tajlandia_Kanchanaburi_atrakcje_co_ (15) Tajlandia_Kanchanaburi_atrakcje_co_ (13) Tajlandia_Kanchanaburi_atrakcje_co_ (8) Tajlandia_Kanchanaburi_atrakcje_co_ (7) Tajlandia_Kanchanaburi_atrakcje_co_ (6)

Kategorie
Tagi

Zobacz wpisy

Dodaj komentarz

up