MINIOMKI W DRODZE – NA YOUTUBA

30 lipca 2017 19:56 4 6107

Kurczaczki!

Wszem i wobec pragniemy Wam z Damianem oznajmić, że właśnie rusza nasz nowy projekt! Nazywa się MINIOMKI W DRODZE i będzie ni mniej, ni więcej, jak video blogiem, właściwie takim serialem z naszych podróży!!

Tak, wiem, długo na to czekaliście. Dokładnie rzecz ujmując – rok. Bo dokładnie sprzed roku jest materiał, który Wam dzisiaj prezentujemy! Rok temu o tej porze pojechaliśmy w podróż po Skandynawii – typowego roadtripa, pierwszy nasz surwiwalowy wyjazd, pierwszy raz pod namiotami, i pierwszy raz z kamerą, która dokumentowała dosłownie wszystko!!

Musiało upłynąć wiele krwi, nim surówka stała się sezonem, gdyż sami – mimo najszczerszych chęci – nie dawaliśmy rady. Wciąż brakowało nam czasu, a dziesiątki roboczogodzin wsadzanych w tą pracę – było nieadekwatne do efektów… Stąd nasza decyzja (po słynnej kradzieży laptopa), że filmy będzie montował nam ktoś inny…

No i padło na 2 zdolnych panów, którzy próbowali wycisnąć z tego materiału co tylko się da! A łatwo nie mieli, bo – jak na pierwsze kroki przystało – materiał był bardzo kiepskiej jakości. Pełen drgań, niewyraźnego dźwięku, bez końcówki (poszła się dymać wraz ze wspomnianym laptopem). I o ile Damian czuje się przed kamerą swobodnie od samego początku – o tyle ja miałam spory problem, żeby do kamery mówić… Czułam się zestresowana i często gubiłam myśli… Czasem miałam tzw. kija w dupie… A co najlepsze i najgorsze zarazem – owi Panowie montażyści mieli pełną swobodę w doborze materiału – przez co często bywa żenująco, ale cóż – na pewno autentycznie. Teraz będziecie mieli okazję poznać Miniomki z każdej, nawet tej najmroczniejszej strony :mrgreen:  Uahahahaha!!!

Mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali. W końcu początki zawsze są trudne i wymagają czasu. Video – tak samo jak blog, nieruchomości czy Teneryfa – wymaga wiele czasu, pracy i samodoskonalenia. I zdaję sobie sprawę, że przy naszym wielokierunkowym działaniu po prostu o niego ciężko… W pełni możemy się na tym skupić tylko w podróżach – a i to nie zawsze.

Natomiast jedno jest pewne! Bezapelacyjnie chcielibyśmy to robić, gdyż – lepiej, gorzej- ale to są właśnie nasze wspomnienia! Nasze podróże i przygody! I chcielibyśmy Was w nie zabierać ze sobą!!

Na początek – Skandinavian Trip. 6 odcinków z trwającej 18 dni podróży po Skandynawii i Inflantach. Potem będziemy mieli Asian Tripa, relację z otwierania hostelu na Tenerife no i ostatnie – Bałkany! A już za 4 tygodnie lecimy kręcić kolejny sezon – i uwierzcie mi – wiele na przestrzeni tego roku się zmieniło… Natomiast sporo jeszcze poczekacie, zanim sami zobaczycie 😛  Z kwestii technicznych podpowiem, że odcinki będą emitowane tydzień w tydzień, w Niedzielę, ok godz. 20:00

No, to nie ma co przedłużać. Oto przed Wami 2 odcinki – pierwszy, krótki, pilotażowy i drugi – czyli właściwie ten pierwszy – właściwy, choć dopiero wprowadzający tak naprawdę. Życzę miłego oglądania i koniecznie napiszcie co myślicie!! Każda uwaga jest dla nas na wagę złota!! (Pamiętajcie tylko, że pytamy o serial, a nie o nasze osoby czy styl podróżowania 😛 ) No i koniecznie – żeby SUBSKRYBOWAĆ!! (Koniecznie, bo ostatnie video wystawiłam na złym, bo prywatnym koncie i Wasze subskrypcje poszły się…  🙁 )

Kategorie
Tagi

Zobacz wpisy

Dodaj komentarz

4 comments on MINIOMKI W DRODZE – NA YOUTUBA

 1. natussska pisze:

  Bomba 🙂 Podoba mi się, że nie poświęciliście dużo czasu zabytkom i innym takim…. przewodniki można kupić w empiku:P Fajni jesteście- autentyczni i szczęśliwi 🙂 Czekam z niecierpliwością na następny odcinek!

 2. Aliceinwonderland pisze:

  Czekam z niecierpliwością na nastepny filmik! Chce sie tego słuchać i oglądać:-) Super, ze to nie jest kolejny film z cyklu “you must see’.

 3. SoSimply pisze:

  Cieszę się i czekam bardzo. Na uznanie zasługuje to, iż nie poświęcanie czasu na nudę (czyt. zabytki itp). Wiadomo takie rzeczy są też poopisywane w internecie, książkach – kto chce to doczyta. Podoba mi się również wasza autentyczność i ta “zajawka”. Aż nie mogę doczekać się kolejnego odcinka! Zapraszam również do siebie : tutaj.

 4. artilina pisze:

  Super i czekam na kolejne:)

up