Mostar, Plitwice, Kotor – Video Bałkany część 2

6 lutego 2019 21:01 6 1814
Plitwice Mostar Kotor Bałkany

Czas na drugi odcinek z serii Bałkan Roadtrip 2017. Miniomki w drodze przemierzą tym razem aż 4 kraje, choć co prawda maleńkie… Od Słowenii, przez Chorwację, Bośnię i Hercegowinę aż po Kotor w Czarnogórze! Byłeś kiedyś w którymś z tych państw? Jak Ci się podobało?!

Dla nas to była pierwsza wizyta i wcale się nie rozczarowaliśmy! Magiczna natura ujęła nasze serca, a najpiękniejsze z nich – miasto Kotor – zachwyciło, oczarowało, rozkochało nas w sobie doszczętnie! To zdecydowanie jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie! Czego jeszcze możecie spodziewać się w dzisiejszym odcinku?

 • Odwiedzimy Jaskinie Szkocjańskie na Słowenii. A właściwie to, co udało nam się nie dość, że w ciemnicy to i po kryjomu nakręcić! 😛 W bonusie kąpiel w rzece… UNESCO.
 • Odwiedzimy również Jeziora Plitwickie, Chorwacja – najpiękniejszy kompleks jezior i wodospadów, jaki można spotkać w Europie! Odsłonimy Wam całą prawdę o tej komercyjnej maszynce do robienia pieniędzy 😛
 • Odnajdziemy widmo wojny w Mostarze, Bośnia i Hercegowina. Wysuniemy wnioski, złębimy osobiste refleksje.
 • Spędzimy noc w opuszczonym hotelu “jak menele na wygnaniu” w miejscowości Kotor na Czarnogórze. To prawdopodobnie jedna z najpiękniejszych miejscowości na caaałych Bałkanach i nas zdecydowanie urzekła! Zobacz jak majestatyczne fiordy wyrastają prosto z Morza. Jak wąską tworzą Zatokę Kotorską i jak zręcznie wpływają tam wielkie statki rejsowe. Zobacz te widoki!!
 • Rozegramy także… mecz piłki nożnej! Poczuj emocje gry na najwyższym poziomie. Jak myślisz, kto wygra? 😛
 • A na koniec mamy dla Was motywujące przesłanie od naszych Uczestników!!

Obejrzałeś do końca? Koniecznie dajc znać, jak Ci się podobał dzisiejszy odcinek!! I oczywiście widzimy się jutro 😉

Kategorie
Tagi

Zobacz wpisy

Dodaj komentarz

6 comments on Mostar, Plitwice, Kotor – Video Bałkany część 2

 1. Noc w opuszczonym hotelu brzmi intrygująco 😉

 2. Globfoterka pisze:

  Ale mieliście okrutną pogodę w Plitwicach. Zabiła cały urok. Bo tłumy są tam chyba zawsze… Z tych wszystkich miejsc nie byłam tylko w jaskiniach w Słowenii, choć lubię ten kraj i pewnie jeszcze nie jeden raz tam wrócę.

 3. świetny filmik! bardzo przyjemnie się go oglądało 🙂

 4. Nie obraźcie się, ale jestem przeciwna nagrywaniu tam, gdzie tego robić nie wolno, wielokrotnie zwiedzałam takie miejsca, jednak zawsze z poszanowaniem zakazów, czemuś one służą, nie ważne czy nakręcaniu turystyki, czy ochronie.

 5. TosiMama pisze:

  Przepiękne miejsce. Miło podziwia się tak piękne krajobrazy, kiedy na dworze jest tak nieprzyjemnie.

 6. Gdzie jest ten odcinek? Mi się nie wyświetla. 🙁

up