Tenerife Short Movie

13 września 2015 20:44 8 9127

Oto i ONE! Długo wyczekiwane, filmowe podsumowanie miesiąca spędzonego na Tenerife – ziemi spod wulkanu!

Niestety, nie tak zadowalający jak bym tego chciała (czyli standard) i nie tak dobry jak ten z Tajlandii, ale i tak warto go obejrzeć! Bo ten wyjazd był inny niż wszystkie – mimo iż brakuje w nim tak charakterystycznej dla nas dynamiki, to jednak musicie pamiętać, że to był wyjazd mieszkalny. Na filmie możecie zobaczyć m.in. to jak pracowaliśmy i wypoczywaliśmy! Ale nie przedłużając – odpalajcie (nie zapomnijcie o jakości HD i nie zniechęcajcie się początkiem – rozkręca się po 2 minucie) 😉

A co z powrotem na wyspę? Niestety i stety wszystko się pozmieniało. Niestety, nie zdążymy wrócić na wyspę przed zimą, bo stety udało nam się już teraz rozpocząć nasz największy projekt życia, który planowaliśmy dopiero na 2016 rok. Niestety, przez kolejne 3 miesiące jest dużo spraw urzędowych, z czego większość tych spraw to czekanie – więc hipotetycznie moglibyśmy (i nawet chcieliśmy) wrócić na wyspę na tenże czas – ale postanowiliśmy zgodnie, że powinnam spełnić inne swoje największe marzenie, które zbyt długo odwlekam. Niestety, wymaga ono, żebym do końca tego roku siedziała w jednym mieście… Jeśli chcecie poznać szczegóły naszych marzeń i życiowych projektów to zapraszam na naszego snapa: @MINIOMKI, gdzie zdradzamy wiele tajemnic. Ale żeby poznać je szczegółowo, musicie jeszcze trochę poczekać (nie chcemy zapeszać!).

To oczywiście nie oznacza, że Miniomki staną w miejscu, o nie! Świat czeka! I jeśli uda nam się pomyślnie zrealizować cały nasz projekt, to już w przyszłym roku wyruszamy w podróż dookoła świata! To oficjalne 😀 Nie mamy jeszcze ustalonej daty, ale na 100% wyrobimy się z tym jeszcze w 2016 😉 Później będziemy mogli z czystym sumieniem powrócić na wyspę – chociaż sami jeszcze nie wiemy, czy na pewno będzie to Teneryfa 😛

Kategorie
Tagi

Zobacz wpisy

Dodaj komentarz

8 comments on Tenerife Short Movie

 1. Karierownia pisze:

  Filmik wyszedł bardzo fajnie 🙂 Wcale nie trzeba czekać do żadnej drugiej minuty – od początku jest fajnie. No i podkład muzyczny jest świetnym uzupełnieniem!
  Trzymam kciuki za podróż dookoła świata!

 2. Ewa Olborska pisze:

  Z tydzień lecimy na wakacje na Teneryfę. Nie mogę się doczekać. Wasz filmik troszkę przybliża tamtejszy klimat 🙂 Fajnie 🙂 Powodzenia w spełnianiu marzeń!

 3. Kamka pisze:

  suuuuuuuuper<3<3

 4. Moniak pisze:

  Uwielbiam was <3

 5. Świetny filmik, uwielbiam tę wyspę <3

 6. Szymon pisze:

  Bardzo pozytywny filmik! Czym nagrywaliście?;)

up