Transferowy hit sezonu

21 maja 2014 16:14 0 3934

Przebijam się przez tłumy i wchodzę na boisko. Słyszę oklaski i owacje na stojąco. Real Madryt zakupił nowego zawodnika. Największy transfer w historii. Dumnie odbieram koszulkę i pozuję foto reporterom, po czym wybiegam na murawę i kopię piłkę w trybuny wypełnione po brzegi.

SONY DSC

O tym marzyłem przez wiele długich lat. Każdego wieczora przed snem zamykałem oczy i to widziałem. Niestety zabrakło determinacji i odwagi żeby je spełnić, ale na sam obiekt dotarłem. Chodź nie czekali na mnie jak na gwiazdę, to i tak czułem spełnienie. Kolejne pragnienie które spełniłem po ponad 10 latach. Emocje nie były takie silne jak kiedyś, ale była moc. Cieszyłem się jak małe dziecko i z wielką euforią latałem po nim jak szalony.

SONY DSC

Co do samego stadionu to nie jest aż taki fantastyczny. Bardziej chodzi o prestiż w końcu to Królewscy. Zobaczyć szatnię gdzie przebiera się Cristiano Ronaldo, usiąść na ławce rezerwowych, musnąć murawy czy obejrzeć ich wszystkie trofea to naprawdę świetne przeżycie.

 SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Polecam odwiedzić go każdemu fanowi futbolu. Jest to najbogatszy klub piłkarski na świecie. W 2000r. otrzymał tytuł najlepszego klubu w XX wieku przyznanego przez FIFA.

Wejście kosztuje 19 euro, spełnienie marzeń – bezcenne.

Kategorie
Tagi

Zobacz wpisy

Dodaj komentarz

up