Pozdrawiamy z Tropików! Tropical Island Berlin

5 lutego 2015 19:42 0 3886

Niczego tak bardzo było nam trzeba jak wakacji. Koniecznie egzotycznych, upalno-tropikalnych, z palmami, drinkami i słońcem. Tylko jak to zrobić, kiedy dysponuje się ledwie dwoma wolnymi dniami i znikomą ilością gotówki? Ano trzeba pojechać do Tropical Island Berlin!

Tropical Island Berlin

Tropical Island Berlin to przecudowne miejsce, w którym można się zrelaksować przy drinku na plaży w promieniach sztucznego słońca. Można odpocząć spacerując po tropikalnej dżungli i słuchając śpiewu egzotycznych ptaków. Albo odwiedzić Tajlandię, Borneo i Bali,. Spróbować orientalnych smaków i pomedytować w cieniu drzew. Można zatopić się w błogim „niecnierobieniu” i „nicniemyśleniu” w jednej z 7 saun albo oddać się w ręce tajskiej masażystki.

Tropical Island BerlinCi bardziej aktywni mogą ponurkować w ciepłych wodach Morza Południowego albo dać się porwać rwącej rzece na Lagunie Bali. Mało? Więcej wrażeń zapewni lot balonem z panoramą na tropikalną wyspę a skok adrenaliny zjeżdżalnie, w których jedna osiąga zawrotną prędkość do 70km/h. Ale to, co nam podobało się najbardziej to klub dla dzieciaków, po którym ganialiśmy się kilka dobrych godzin. I co, że my niby za starzy jesteśmy? Phi!

SONY DSCTo był cudowny weekend (chociaż w środku tygodnia). Zabraliśmy całą naszą miniomkową familię i spędziliśmy dwa fascynujące dni gdzieś w zachodniej Azji nieopodal Berlina. Temperatura, klimat, detale – to robi wrażenie. Niestety, nie możemy Wam tego wszystkiego pokazać zbyt dokładnie bo nie mamy zdjęć (wiecie, jak to jest z rodziną, absorbuje i takie tam), ale możemy polecić każdemu – parom, rodzinom, paczkom przyjaciół. Możemy polecić na relaks jak i na dziką przygodę. Możemy polecić również kosztowo, bo teraz w szczególności, w lutym, jest jakaś specjalna promocja w ramach której ja na przykład, studentka, zapłaciłam 20 euro za dzień. Wszystkie ceny znajdziecie na stronie, więc nie będę wdawać się w szczegóły, ale jest taniej niż było kiedyś. Naprawdę warto, o ile wyzbędziecie się dorosłych uprzedzeń!

Tropical Island Berlin Tropical Island Berlin Tropical Island Berlin Tropical Island Berlin Tropical Island Berlin Tropical Island Berlin Tropical Island Berlin Tropical Island Berlin

Dlaczego wszystko co dobre musi się kończyć?

Kategorie
Tagi

Zobacz wpisy

Dodaj komentarz

up