Ups! Wpadłem pod pantofel…

13 lutego 2015 17:51 5 7065

Po przeczytaniu tego posta faceci mnie znienawidzą i zlinczują. Prawdopodobnie jest ostatnim w moim życiu! Żegnajcie przyjaciele!

W moim życiu najpierw była matka, później koledzy, a po nich przyszedł czas na kobietę. Niby oczywiste, jednak bardzo trudne. Każda zmiana była bolesna. Etap odcięcia tzw. „PĘPOWINY” okazał się ciężki, ale potrzebny. Wsparcie i otuchę dostałem od kumpli i z nimi przeżyłem beztroskie lata, aż na horyzoncie pojawił się piękny osobnik płci przeciwnej, który zaburzył mój męski świat i zabrał tylko dla siebie, nie zamierzając się z nikim dzielić.

Wpadłem pod PANTOFEL i straciłem w oczach wszystkich samców. Przecież wyznacznikiem męstwa jest ruchanie wszystkiego co się rusza, zalewanie robaka co drugi dzień i jedzenie kebaba od poniedziałku do piątku. Czas pokazał, że PANTOFEL dopada każdego. Nawet tych, którzy zarzekali się że nigdy się nie dadzą. Ale z uczuciami się nie wygra, one są po prostu silniejsze. Fakt życie z kobietą u boku zmienia się o 180 stopni, ale według mnie na lepsze. Jestem w związku i dzięki niemu zacząłem się lepiej odżywiać, zwracam uwagę na zdrowie, używam kremu do rąk i każdego dnia czerpię z niego to co najlepsze. Ale dosyć o mnie, przejdźmy do sedna. Przekonajmy się, czy lepiej jest być SINGLEM czy facetem w ZWIĄZKU. Zacznijmy więc ten zacięty pojedynek:

SINGIEL vs. FACET W ZWIĄZKU

RUNDA 1

Kto częściej uprawia sex ?

sex

Żeby wyrwać laskę na bzykanie trzeba się wysilić, zagadać i gdzieś ją znaleźć, w rzeczywistości kończy się „renią” przed komputerem. Singiel może tylko pomarzyć o tym co dzieje się w łóżku szczęśliwej pary. 

1:0 dla faceta w związku.

RUNDA 2

Który z nich jest szczęśliwszy?

Happiness / 20100117.7D.02031.P1.L1.BW / SML

Udany związek oparty jest na przyjaźni i wzajemnym wsparciu, które jest potrzebne każdego dnia. Singiel ze wszystkim musi radzić sobie sam. Koledzy nie mają już tyle czasu co kiedyś. 

1:0 dla faceta w związku.

RUNDA 3

Kto radzi sobie lepiej finansowo?

money-367973_1920

Mając stałą partnerkę, nie musi tracić czasu i energii na latanie za panienkami. Może skupić się na wyznaczonym celu i go osiągnąć. Najbogatsi ludzie świata w większości są w stałym związku, badania pokazują, że ci którzy decydują się na życie w pojedynkę nie są w stanie osiągnąć takich rezultatów jak przed rozstaniem.

1:0 dla faceta w związku.

RUNDA 4

Który z nich jest zdrowszy?

meskie_zdrowie_o_czym_powinien_wiedziec_twoj_lekarz_08

Statystycznie kobiety żyją dłużej i to nie bierze się znikąd. Częściej chodzą do lekarza, nie piją tyle alkoholu, jedzą więcej warzyw i bardziej o siebie dbają. Chcą też zadbać o faceta, namawiają go na zdrową dietę, proszą żeby ograniczył palenie i żeby zaczął o siebie dbać, bo tak bardzo go kochają i nie chcą żeby tak młodo umierał – naprawdę mają na to swoje sposoby, które wbrew pozorom działają. Na własne oczy widziałem jak singiel, który palił 2 paczki dziennie, momentalnie je odstawił, gdy u jego boku pojawiła się niewiasta.

1:0 dla faceta w związku.

BĘK, BĘK, BĘK jednogłośne zwycięstwo FACETA W ZWIĄZKU 4:0 – PO PROSTU POGROM! A dlaczego tylko 4 rundy? Bo czy w życiu potrzeba czegoś więcej niż seksu, zdrowia, pieniędzy i szczęścia?! 

Owa konfrontacja była rozegrana na podstawie moich własnych doświadczeń i obserwacji otaczającego mnie świata. Tysiące razy słyszałem, że związek to więzienie, klatka i nic dobrego. Absolutnie się z tym nie zgadzam i jestem zdania, że facet bez kobiety nie jest w stanie osiągnąć takich rezultatów jak ten co ją posiada. Wiem co mówię, bo jestem w ponad 6 letnim związku i gdyby nie on, to nie był bym dzisiaj tym kim jetem. A na koniec kilka słów dla PANÓW: udany i szczęśliwy związek jest jak biceps – sam się nie zrobi! 

Kategorie
Tagi

Zobacz wpisy

Dodaj komentarz

5 comments on Ups! Wpadłem pod pantofel…

 1. Alicja pisze:

  Haha, najlepsza końcówka. 😉
  Pozdrawiam, Alicja.
  OKIEM-BARWNEJ-POETKI.BLOGSPOT.COM

 2. kajarek94 pisze:

  Całkowicie się z Tobą zgadzam! Ja np. próbuję przekonać mojego chłopaka,żeby palił trochę mniej, żeby ćwiczył i żeby zdrowiej się odżywiał 🙂

 3. Ania pisze:

  Cos moze sie zmienic o 180 stopni, a nie o 360, bo wtedy wrocisz do punktu wyjscia.

 4. haha, swietny post 🙂 Mateusz przeczytał z zainteresowaniem 😀

up