Zbudujmy razem nasz kraj!

7 września 2015 19:21 2 4473

Potrafiliśmy złączyć się w jedność i walczyć jak lew, aby pokonać komunizm. Solidarność ludzi zwróciła nam wolność. Dlaczego więc w tak pięknych i wolnych czasach nie potrafimy tego docenić i sami sobie skaczemy do oczu?  

“Polska jest okropna. Ludzie to złodzieje i alkoholicy, a rząd okrada tylko biednych, uczciwych obywateli i nie oferuje im nic w zamian. Wszystko jest jednym wielkim szitem! Na zachodzie to jest życie. Tam na pewno nie trzeba pracować i kapucha sama wskakuje do portfeli. Wystarczy tylko wyjechać i nic więcej nie trzeba robić.”

Jeśli masz głowę na karku i chcesz się dorobić to zrobisz to wszędzie. Nie musisz wyjeżdżać z ojczyzny. W każdym kraju są ludzie bogaci i biedni. Od Ciebie samego zależy do której grupy chcesz należeć. Wiem, wiem zaraz powiesz, że ty nie masz możliwości, urodziłeś się w złych czasach i nie masz kapitału na start. Proszę nie skupiaj się na tym, tylko skup się na tym jak możesz go pozyskać. Skoncentruj się na tym czego pragniesz, a nie na tym dlaczego tego nie masz.  

Zawiść i zazdrość jest tak ogromna w naszym kraju, że ludzie którzy coś osiągnęli boją się o tym mówić. Nie mogę porozmawiać z rodziną o swoim życiu i o swoich sukcesach bo zaraz jestem zjadany. Jakim cudem stać Cię na te podróże i takie życie? Na pewno musisz handlować narkotykami albo działać w mafii. Nawet jeśli tak jest to uwierz mi, że to nie jest bułka z masłem. Każdego dnia grozi mi kulka w łeb albo więzienie. Najgorzej jest z ruskimi oni nie mają żadnych skrupułów. Narażam swoją rodzinę i żyję na bombie zegarowej. A tak na serio to mogę handlować kurzymi odchodami albo mieć hodowlę ślimaków. Wszystko pochłania czas i energię. Samo nic nie przychodzi. Ludzie kiedy w końcu to pojmiecie?!

Nie ukrywam, że pragnę być milionerem. Nie spocznę dopóki tego nie osiągnę. Tworzę swoją WŁASNĄ LEGENDĘ. Dojdę do tego od zera i będę zajebiście dumny, że udało mi się to zrobić. Ciekaw jestem ilu z was mnie dzisiaj za to zje i obrobi mi dupę, a ilu z was napiszę wiadomość: „ Damian jak Ty to wszystko robisz? Jak zacząłeś i jak ja mogę zacząć żeby dołączyć do ludzi, którzy zarabiają pieniądze i spełniają swoje marzenia?” Tematów biznesowych nie poruszam na blogu, ponieważ nie jest to jego tematyką. Ale nie mam nic do ukrycia i podzielę się wszystkim, jeśli ktoś naprawdę będzie chciał z tego skorzystać.  

Wielu z Was kuje w oczu nasze życie, ale my dopiero zaczynamy je szkicować. To jest droga,a nie osiągnięty cel! My dopiero idziemy na szczyt! I na koniec kilka zdań do naszych czytelników:

Albo jesteście z nami i chcecie podnieść jakość swojego życia na najwyższy poziom, korzystając z naszych rad, doświadczenia i z tego wszystkiego czym się dzielimy. Zbudujecie z nami kraj w którym Polak pomaga Polakowi jak Turek Turkowi i będzie wsparciem dla swojego rodaka, a jak nie to wypierdalajcie stąd i zgnijcie w nędzy z wielką frustracją na wszystko i wszystkich! W Polsce nie ma miejsca dla takich ludzi! My jako młode pokolenie musimy budować ten kraj, a nie go niszczyć! Pisząc ten tekst łzy lecą mi do oczu. Ludzie jesteśmy rodakami, jesteśmy braćmi i sami wbijamy sobie nóż w plecy! Czas to przerwać, czas na zmiany i czas na grę w jednym zespole!

Kategorie
Tagi

Zobacz wpisy

Dodaj komentarz

2 comments on Zbudujmy razem nasz kraj!

  1. marrendajo pisze:

    Kiedy będziecie mieć ten pierwszy milion, chciałabym stać tuż za Wami w rankingu i mieć 999 999,99 zł 😉
    A tak poważnie, róbcie dalej to na co inni (w tym ja) nie mają odwagi i nie przejmujcie się tym co o Was piszą i mówią. Wy będzie mieć takie życie jakie chcecie, a reszta życie, w którym wiecznie będzie im czegoś brakowało.

    Pozdrowionka 🙂

  2. Karierownia pisze:

    Kurczę, a ja jakoś nie mogę uwierzyć w to, że wszyscy tak zazdroszczą i obgadują 🙂 Może dlatego, że zawsze gorąco kibicuje ludziom w drodze do sukcesu i otaczam się osobami z podobnym podejściem. Za dużo się przejmujecie tymi, co obgadują, zazdroszczą i snują dziwne teorie – jest masa ludzi, którzy trzymają kciuki i kibicują i to nimi się trzeba przejmować 🙂

up